טיולים מאורגנים

אין כאן מקום לפשרות, טיולים מאורגנים המתנהלים באופן מקצועי הינם הצלחה שיש בה טעם לעוד. מערך ההסעות אשר מאפשר את השינוע ממקום למקום הינו אחד מאבני הבסיס להצלחת הטיול. עמידה בזמנים לקויה עלולה לגרום לתסכול רב ולפספוס גדול אשר אינו מותיר חיוך ושביעות רצון אצל הלקוחות. לכן, יש צורך בחברת הסעות אשר מתמחה בנושא, בקיאה בכל הנוגע לביצוע יעיל, מקצועי, מאורגן כהלכה וחשוב מאד, בטיחותי.
חברת נתיבי שגב בע"מ עושה דרכה בהצלחה מרובה בכל הקשור למתן מענה יעיל, בטיחותי וזמין, באחריות מלאה עבור טיולים מאורגנים. כמו כן, החברה מעניקה מענה ראוי עבור שינוע תלמידים ועובדים בכל רחבי הצפון. הניסיון העשיר שלה בתחום ההסעות, נשען על שנים של מתן שירות ולקוחות מרוצים רבים: כ- 98 חברות פרטיות וציבוריות.
החברה בניהולו של אזולאי שלמה מקיימת פעילות ענפה כבר משנת 1985 ומספקת מענה עבור טיולים מאורגנים על ידי מגוון כלי הרכב העומדים לרשותה. 80 כלי הרכב מסופקים על פי דרישה עבור 10, 14, 16, 19, 53 מקומות ישיבה, בכל כלי רכב על פי סוגו.
טיולים מאורגנים: יש כללים שחשוב לעמוד בהם
חברת נתיבי גוש שגב פועלת בהתאם לחוקי הבטיחות ומעודכנת ברמה יום יומית באשר לתקני הבטיחות הנדרשים עבור נסיעה בטוחה. קצין הבטיחות של החברה זמין ופעיל, ומספק בדיקות עבור תקינות כל הרכבים בהם עושה החברה שימוש. טיולים מאורגנים מחויבים על פי חוק לשימוש ברכבים תקינים ובטוחים. טיולים מאורגנים אשר מתבצעים על ידי חברת נתיבי גוש שגב נעשים על ידי רכבים העומדים בתקנים של משרד התחבורה באופן חד משמעי.
שירות מקצועי ואדיב
הגלגלים יעשו את העבודה הראויה אך השירות יעניק את השלווה: יש מי שדואג לכל הנדרש. הצוות המסור של חברת נתיבי שגב קשוב לכל צרכי קהלי היעד על מנת לספק איכות נסיעה ושירות ללא תחרות. טיולים מאורגנים מתחילים ברגל ימין כאשר ניתן מענה קשוב בנוגע למסלולי הטיול, עמידה ביעדים ותזמון נכון. כל נהגי החברה בקיאים, ללא יוצא מהכלל, ברשת הכבישים המסועפת של כבישי הארץ והצפון בפרט.
תדרוך יעיל עבור בטחון הלקוחות
כל נהג של חברת נתיבי שגב עובר הכשרה העומדת בתקנים חמורים בכל אשר נוגע לביטחון הנסיעה ובטחון הנוסעים. כל כלי רכב מצויד בערכת מילוט ובערכת כיבוי אש. כל כלי רכב מצויד בערכת עזרה ראשונה וכל נהג עובר הכשרה על מנת לספק את כל הדרוש במקרה הצורך בצורה מקצועית, מהירה ויעילה. מעבר לכך, כל רכב מצויד בתא מטען רחב, בצלונים לחלונות, פחי אשפה ורמקול איכותי עבור הנוחות הטיול.
אפשרויות רחבות לבחירה עבור טיול מושלם
טיולים מאורגנים שונים מתקיימים באופן סדיר ושוטף על ידי חברת נתיבי גוש שגב. מערך ההסעות של החברה מתאים עצמו לכל קבוצה ולכל צורך. ניתן לעשות שימוש בשירות החברה עבור טיולים מאורגנים לסיור חד פעמי ליעד אחד או מספר יעדים. ניתן גם להזמין שירות סדיר לתוכנית אשר תתפרש על פני כל השנה.
שירות ההסעות מתאים עבור טיולי מוסדות חינוך, טיולי עובדים וכן טיולים של משפחות או קבוצות. כל טיול, יהיה אשר יהיה מוטב כי יתכונן מראש בצורה יעילה אשר תבטיח עמידה ביעדים ובמיקומים המתבקשים כדי שיהיה חוויה מוצלחת ואיכותית עבור קהל היעד.
טיולים מאורגנים של חברת נתיבי שגב מתבצעים תוך כדי התחשבות בכל מערך הכבישים, הפקקים והתזמון המתבקש על ידי המטיילים. אין כאן מקום לספקות, טיולים מאורגנים מבית נתיבי שגב הינם תחילת הדרך להצלחת הטיול עד לשקיעה הקסומה ובחזרה, בנוחות ובביטחון לא מתחרים, במחירים נוחים לכל כיס.