הסעות עובדים

חברת הסעות עובדים צריכה להגיע בזמן לאיסוף המוסעים, אמורה להוריד את הנוסעים בזמן ביעד שלהם ולספק שירות מופתי באופן כללי. אם אתם בחיפושים אחרי חברת הסעה לעובדים שלכם, אנחנו כאן כדי לדבר על הסעות, מחירי הסעות, מחירון שירותי הסעה, איתור חברת הסעות עובדים וכל מה שבין לבין.

אתם צריכים שירות הסעות לא רק זול במחיר שלו, אלא חברת הסעות עובדים שיודעת בדיוק עד כמה חשוב לדייק בשירותי ההסעה האלו. העובדים לא יכולים לאחר למקום העבודה, ואתם בטח שלא יכולים להרשות לעצמכם את האיחור שלהם. כשאתם בחיפושים אחרי חברת הסעה ממומלצת לעובדים, הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא, הנושא של היכולות הלוגיסטיות של חברת ההסעה. 

מה יכולותיה הלוגיסטיות של חברת ההסעה?

צריכים הסעת עובדים? הסעות עובדים מצריכות מחברת ההסעה לספק שירות שלעיתים ניתן גם 7\24, במיוחד אם מדברים על הסעות עובדים לנתב”ג. חברת ההסעה, מעבר לכך שהיא צריכה להיות זמינה בשעות מגוונות של היממה, היא תצטרך מערך לוגיסטי קבוע שמשמש את העובדים האלו להגיע לעבודתם.

במילים פשוטות יותר, חברת ההסעות לא יכולה להרשות לעצמה כל מיני אוטובוסים שמתקלקלים, מיניבוסים שלא מגיעים לאסוף את העובדים בגלל בעיות מכאניות וכו’. אם זהו המצב של חברת ההסעות, היא לא מספיק מקצועית כדי לטפל בהסעת העובדים שלכם.

מה קורה כאשר חברת ההסעות מאחרת לאיסוף העובדים?

כידוע לכולנו, עובדים שחווים עיכובים דבר ראשון על הבוקר, או באמצע הלילה בדרכם לעבודה – הם עובדים מתוסכלים ועצבניים. כשחברת ההסעות מפשלת וטועה בזמני האיסוף, או אולי בכלל לא מגיעה לאסוף את העובדים, זה פוגע בעובדים אמנם, אבל לא רק.
בפועל, בעצם זה פוגע בתפקוד השוטף של בית העסק. בכדי להימנע מכל מיני מצבי ביש כאלו, יש לנו עבורכם 3 מילים בלבד: רשימת לקוחות ממליצים. בין אם מדובר בחברת הסעות לעובדים או חברת הסעה מסוג אחר, כל חברה אמורה להיות מסוגלת להציג בפניכם את רשימת הלקוחות שממליצים על השירותים שהיא מספקת. 

האם נהוג לבקש רשימת המלצות?

זה משהו שמקובל לבקש אותו, ככה שאין סיבה להתבייש לבקש להתרשם מהרשימה הזו. אם חברת ההסעות לא יכולה להציג בפניכם את ההמלצות מאת הלקוחות שלה, ייתכן שהיא לא מספקת את השירות המקצועי שחשבתם שהיא תספק לכם.
לאחר שהבנו כיצד בוחרים חברת הסעות מומלצת לעובדים, בואו נדבר גם על מחירי הסעות עובדים. לפי מחירון הסעות לעובדים באינטרנט, מצאנו כי הסעת עובדים באופן קבוע תעלה לכם בין 130 ₪ ל-350 ₪, בממוצע. המחיר הזה מתייחס בדרך כלל לשעה (מחיר שעתי) ולרכב מסוג מיניבוס.

השכרת מיניבוס, מידיבוס ואוטובוס לעובדים

מיניבוסים כוללים בתוכם כ-20-22 מקומות בדרך כלל, ככה שחשוב לבדוק כמה מוסעים אתם צריכים לנייד. אם אתם צריכים מעל 20 מוסעים, אתם יכולים לשכור מידיבוס בעלות ממוצעת של כ-130 ₪ – 350 ₪. במידיבוסים ניתן לנייד בערך 40 עובדים.
צריכים השכרת אוטובוס לעובדים? שירות הסעות עובדים באוטובוס יעלה לכם בין 250 ₪ ל-800 ₪, בממוצע. דבר נוסף שחשוב לזכור, המחיר של הסעות עובדים נקבע גם בהתאם לפרמטר של המרחק. כמובן, ככל שהמרחק רב יותר, ככה המחיר יהיה יותר גבוה. ומעבר להסעות של מיניבוס, מידיבוס ואוטובוס, ניתן גם לשכור מוניות גדולות לעובדים.

כמה עולה השכרת מונית גדולה לעובדים?

אם אתם צריכים שירות השכרת מונית גדולה לעובדים, המחיר הממוצע על כך יהיה כ-100 – 250 ₪ ליום (באופן קבוע). כמו כן, חשוב גם לדעת שהסעות לעובדים בלילה בדרך כלל יהיו יותר יקרות מאשר הסעות-יום. אם חברת ההסעות מקצועית מספיק, היא כנראה תספק שירותי הסעות 7\24 לכלל המטרות וברחבי הארץ.
בפועל, ככל שהמערך הלוגיסטי יותר מתקדם וצי הרכבים של החברה גדול יותר, ככה היא תוכל לספק את כלל שירותי ההסעות השונים. אגב, זהו גם כן אינדיקטור למקצועיות של חברת ההסעות. אם היא אומרת לכם שאין ביכולותיה לעבוד 7\24 ואין ביכולותיה לבצע הסעות ברחבי הארץ, כנראה שהיא לא מספיק מקצועית. ייתכן שהיא מעולה בשירותים שהיא מספקת, אבל היא לא עומדת באותה רמה של חברות הסעה 7\24.

מדוע יש לבחור שירות הסעות מקצועי ולאו דווקא זול

במילים אחרות, לפעמים אתם תיתקלו בהצעות במחירים יותר גבוהים ובמחירים פחות גבוהים. בין לבין, ייתכן שתיתקלו גם במחירים נמוכים באופן מחשיד. טיפ מאיתנו, אם צריך לשלם עוד כמה שקלים על שירות שהוא בוודאות מקצועי, זה יהיה כדאי.
בסופו של דבר, אתם לא רוצים שהשירות הזול ייצא לכם יקר. וזו הנטייה הטבעית של הזול, הוא הופך ליקר. אם חברת ההסעות מאוד זולה במחיריה, ייתכן שהיא פשוט לא מספיק מקצועית כדי לשרת אתכם. התוצאה? העובדים יאחרו, ההסעות לא יגיעו, הבוסים יהיו עצבניים, העובדים מתוסכלים ועוד. פשוט לא שווה את זה, גם אם מצאתם חברת הסעות מאוד זולה.

כל הזכויות שמורות (C) 2020