הסעות למפעלים

חשיבות גבוהה יש לעמידה בזמנים בכל הכרוך לתחום העבודה. אחריות זו מוטלת על כתפיה של חברת הסעות למפעלים איכותית בעלת מוניטין. חברת נתיבי גוש שגב בע"מ, פעילה כבר משנת 1985 בניהולו המקצועי והאחראי של אזולאי שלמה ומפעילה הסעות למפעלים באזור הצפון בבטיחות ובאחריות על ידי צוות נהגים מוכשר למשימה וערני לכל חוקי הבטיחות. החברה בעלת וותק בתחום ההסעות המספק שינוע עובדים יעיל.
נתיבי גוש שגב מנוהלת על ידי מערכת הניהול של 2009 ISO ומספקת שירות אדיב ויעיל עבור 98 מפעלים ומוסדות. בין לקוחותיה המרוצים הנהנים משירותיה האיכותיים נמנים: אלביט, מ.א. מרום הגליל, סופלקס, עיריית כרמיאל, בז, פלסן סאסא, מ.א משגב, שמר, פלוריש וכן רפא"ל- מ.הביטחון.
כל מה שצריך בחברה אחת כדי להגיע בזמן
חברת נתיבי גוש שגב בעלת שמונים סוגים שונים של כלי רכב, טרנזיטים, מיקרובוסים וכן אוטובוסים, אשר עומדים בכל התקנים הנדרשים עבור נסיעה בטוחה. בכל כלי רכב ניתן לספק הסעה עבור מספר שונה של עובדים. 53, 19, 16, 14, 10 עובדים, על פי דרישה. חברת נתיבי גוש שגב התרחבה עם השנים וכיום מקיימת קו רציף של שירות מוניות הפעיל בכרמיאל ומקיים נסיעות סדירות ובטוחות בלוח זמנים על פי דרישה על ידי 60 מוניות חדישות ובטיחותיות.
הסעות למפעלים זהו עניין למקצועניים בתחום
אין די בגלגלים עבור שינוע מהיר, יש צורך בעמידה בתקנים, באיכות הנהגים, בפיקוח על כלי הרכב ועדכון רציף בכל הקשור לנהלי הבטיחות הישנים והחדשים הנוגעים למשרד התחבורה ולכביש. חברת נתיבי גוש שגב לוקחת את האחריות המלאה בכל הקשור לכל נושא הסעות למפעלים באופן שאינו מותיר שאלה, החברה מספקת את השירות היעיל והבטיחותי ביותר עבור הסעות למפעלים ובאחריות. הסטנדרים הגבוהים עבור השינוע הינם אבני הבסיס עבור שירות מקצועי שאין לו מתחרים.
צוות נהגי הסעות למפעלים מחויב להכשרות בטיחות מן הקפדניות ביותר, על מנת לשמור על שלום הלקוחות. לחברה קצין בטיחות אשר פעיל באופן רציף ומבצע בדיקות לכל כלי הרכב, על מנת לוודא את תקינותם עבור נסיעה בטוחה. הסעות למפעלים המבוצעות על ידי חברת נתיבי גוש שגב הינן נסיעות בטוחות!
שלווה ובטחון, עמידה בזמנים ואדיבות בשירות, אין יותר טוב מזה
צוות הנהגים של החברה בקי בכל מערך ההגנה למקרה החירום המצוי בכלי הרכב בו הם עושים שימוש עבור הסעות למפעלים. בכל כלי רכב מצויה ערכת עזרה ראשונה. כל נהג עבר הכשרה למתן עזרה ראשונה למקרה הצורך. מעבר לכך, כל כלי רכב מצויד בערכה לכיבוי שריפה וכן בערכת מילוט. רצינות החברה באשר לפעילותה מוצאת ביטוי עבור הסעות למפעלים גם באשר לזמינותה לעמידה בזמנים, על מנת לוודא הגעה בזמן לכל מקום עבודה ברחבי הצפון בכלי הרכב הנוחים הנמצאים בבעלותה. היום מתחיל אחרת כאשר איחור אינו בא בחשבון.
שירות רחב עבור מגוון פעילויות
מעבר למתן שירות בתחום הסעות למפעלים, חברת נתיבי שגב מעניקה מענה מקצועי וזמין עבור מגוון צרכים רחב בתחום ההסעות. החברה מפעילה מערכת הסעות למוסדות החינוך הפזורים בצפון, החברה מתאימה לצרכי מעסיקים אשר מקיימים ימי נופש, ימי עיון וכדומה עבור עובדיה. נהגי החברה בקיאים ברשת הכבישים המסועפת והצרה לעיתים, של נתיבי הצפון ומגיעים לכל מקום מתבקש בתיאום מראש או במקרי הצורך, כאשר עולה הדחיפות למתן מענה מהיר ועכשווי ללא תכנון מראש.
הסעות למפעלים אשר מתקיימות על ידי החברה מאפשרות את השקט הנפשי הנדרש באשר לחיי הנוסעים וכן את הוודאות בנוגע לשירות זמין ולאורך זמן באופן קבוע, רציף ואחראי. החברה מספקת גם שירותי הסעות לטיולים קצרי טווח וארוכי טווח עבור מגוון רחב של קהלי יעד, מילדים ועד מבוגרים ומשפחות.