הסעות לבתי ספר

כבר בשנת 1985 החל אזולאי שלמה את דרכו על נתיבי ישראל. חברת נתיבי גוש שגב בע"מ, פועלת ימים ולילות בבטיחות ובאחריות ובעלת וותק רב בכל הכרוך בתחום הסעות לבתי ספר, והסעות בכלל. פתרונות התחבורה של החברה עומדים בכל התקנים הנדרשים על מנת לספק הסעות לבתי ספר בצורה מקצועית ואמינה ללא פשרות. חברת גוש שגב עשתה דרכה והתפתחה בהתמדה וכיום מאגדת בתוכה מגוון רחב של אפשרויות הסעה על ידי צוות אחראי, מיומן, בקי בהתנהלות הנדרשת בכל הנוגע לתקנים הבטיחותיים.
נתיבי גוש שגב, אתה תגיע מהר ובנוחות
הסעות לבתי ספר יכולות להתבצע על ידי כמה אפשרויות הסעה נוחות לכמות משתנה של תלמידים. אוטובוס החברה מספקת 53 כסאות ישיבה, מיניבוס החברה מספק 19 כסאות ישיבה. כמו כן, מספקת החברה סוגי רכבים נוספים עבור 16, 14, 10 משתתפים וכמובן מוניות ליעדים שונים. חברת נתיבי גוש שגב מעניקה כיום פתרונות הסעה עבור מגזר התושבים של כל אזור הצפון על ידי שמונים כלי רכב במגוון סוגים: טרנזיטים, מיקרובוסים וכמובן אוטובוסים. נתיבי גוש שגב מקיימת כיום גם חברת מוניות פרטית הממוקמת בכרמיאל ומספקת שירות יעיל, זמין ואחראי על ידי 60 מוניות.
החוק דורש את זכות ההסעה
רשויות מקומיות נדרשות על פי חוק מדינת ישראל לספק הסעות לבתי ספר יסודי עבור תלמידים אשר גרים במרחק של שניים עד שלושה קילומטרים ממוסד הלימודים. מרבית הקיבוצים והמושבים עושים שימוש תדיר בהסעות תלמידים בצפון. הסעות לבתי ספר מחויבים בחוקי בטיחות מסוימים על מנת שיהוו פתרון בעל תוקף חוקי.
חיי התלמידים בראש ובראשונה
הסעות לבתי ספר חייבות בחגורות בטיחות במהלך כל הנסיעה. צוות חברת נתיבי גוש שגב מבצעת בדיקות בטיחות באופן יזום ואינה ממתינה לשום בקורת חיצונית. כל אוטובוס נבדק טרם כל נסיעה על מנת לוודא כי כשיר ובטיחותי ומאפשר נסיעה בטוחה עבור כל תלמיד בכל הקשור לחגורת הבטיחות ולכשירות הרכב בכלל. הסעות לבתי ספר חייבות לעמוד בתקנים!
הסעות לבתי ספר מחייבות נסיעה בטוחה של כל התלמידים בישיבה במהלך כל הנסיעה. נסיעה בעמידה אינה אופציה חוקית ומסכנת חיים, לכן מספר המושבים חייב להיות מותאם למספר המשתתפים בנסיעה. כמו כן, הסעות לבתי ספר מחייבות את הורדת התלמידים אך ורק מהדלת הקדמית, אלא אם קיים מלווה מבוגר המאפשר ירידה מהדלת האחורית בבטיחות. הסעות לבתי ספר של חברת נתיבי גוש שגב אינן מאפשרות העמסת יתר, ושומרות על סדר ההתנהלות המגן על חיי התלמידים ובכך מאפשרות נסיעה בטוחה ואיכותית, מהירה ונגישה לכל מקום בצפון.
איכות עם אחריות: עמידה בתקנון משרד החינוך
חברת נתיבי גוש שגב אינה מתפשרת בכל הקשור לאחריות שהיא לוקחת על עצמה כדי לספק את כל הדרוש לנושא הסעות לבתי ספר. בטיחות התלמידים הינה גולת הכותרת של החברה ולכן אינה מתפשרת ומבצעת כל שניתן על מנת לקיים נסיעה בטוחה. לכן, מוסדות חינוך רבים בוחרים בנתיבי גוש שגב ומאפשרים לעצמם את איכות הדיוק והעמידה בזמנים ואת השקט הנפשי בכל הנוגע לבטיחות התלמידים. חברת גוש שגב מבצעת את ההסעות תוך כדי עמידה בתקנון של משרד החינוך וגאה בכך.
כל נסיעה חייבת להיות מצוידת בערכת עזרה ראשונה, ציוד המאפשר מילוט מהיר במקרה הצורך וכן ציוד עבור כיבוי שריפה. צוות הנהגים של חברת נתיבי גוש שגב עוברים הכשרה עבור הסעת תלמידים בגילאים השונים וכמו כן הכשרה בנוגע לכל פעילות המתבקשת בשימוש בנהלי חירום במצבי חירום. צוות הנהגים של החברה מאופיין באדיבות ובסבלנות, ברצינות ובאחריות לגבי עשייתם. נתיבי גוש שגב הינן התשובה הבדוקה ביותר עבור הסעה בטוחה, תוך כדי עמידה בלוח הזמנים הנדרש בכל אזור הצפון.