הסעות לאירועים

הסעות לאירועים הוא שירות שמספקות חברות הסעה מקצועיות, בין אם מדובר באירוע יום, ערב או לילה. אם אתם מחפשים אחר הסעות 7\24 לאירועים ברחבי הארץ, אתם מחפשים אחר נהגים שמגיעים בזמן, חברה עם שירות מדויק והמון אדיבות ומקצועיות. הגעתם למקום הנכון, בואו נדבר על הסעות לאירוע, סוג השירות, מה הוא כולל וכל מה שבין לבין.

בין אם מדובר באירוע בדרום, במרכז או בצפון הארץ, אתם תרצו לבחור בחברת ההסעות המומלצת ביותר למשימה. והמשימה היא: הסעה של המוזמנים לאירוע, לעיתים גם הסעה של המתחתנים עצמם. בעוד שאפשר לשכור מיניבוס, מידיבוס ואוטובוסים לחתונות, אפשר גם לשכור לימוזינות עבור החתן והכלה. כך או כך, אתם תרצו לדעת שחברת ההסעות מגיעה בזמנים, ולא פחות ממדויקת בשירות שהיא מספקת לכם. אם אתם צריכים לאתר חברת הסעות לאירועים, אנחנו כאן כדי לסייע בכך. 

השכרת אוטובוס, מיניבוס או מידיבוס לאירועים

אם אתם מעוניינים לשכור מיניבוס לאירועים, זו אפשרות מצוינת. יחד עם זאת, כדאי לדעת שהשכרת מיניבוס תאפשר לכם להסיע בערך 20 אנשים. מיניבוסים הם כלי תחבורה נוחים אמנם, אבל מספר המקומות בהם הוא יחסית מוגבל. צריכים הסעה לאירוע עבור יותר מ-20 מוסעים? הכירו את המידיבוס.

בין המיניבוס לאוטובוס, תמצאו את כלי הרכב שנקרא מידיבוס. מדובר בסוג של הכלאה בין רכבים, כאשר המידיבוס מאפשר להסיע בערך 40 מוזמנים לחתונה. מידיבוסים יכולים להיות מצוידים במערכות מולטימדיה, מקררי מיני בר, תאי שירותים, מערכות קריזה פנימיות ועוד. צריכים יותר מ-40 מוסעים? אין בעיה, יש אוטובוס לאירועים.

השכרת אוטובוס לאירועים
אם אתם צריכים הסעות לאירועים ויש לכם יותר מ-40 מוזמנים שצריכים הסעה, אתם יכולים לשכור אוטובוס. השכרת אוטובוס לאירועים תאפשר לכם להסיע בערך 60 אנשים, לעיתים גם קצת יותר. צריכים יותר מ-60 מקומות ישיבה? תוכלו לשכור מספר אוטובוסים לאירועים.

כמה עולות הסעות לאירועים

כשמבררים על שירותי הסעות לאירוע, חשוב כמובן לברר את המחירים הממוצעים בשוק. אנחנו כאן כדי לעשות סדר בבלגן, בואו נדבר כעת על מחירון הסעות מומלץ לצרכן, מחירי הסעות לאירוע וכל מה שבין לבין. קודם כל והכי חשוב, לאיזה מרחק תצטרכו את שירות ההסעה?

אחד הפרמטרים שקובעים את מחיר שירות ההסעה הוא המרכיב של המרחק. אם למשל אתם צריכים הסעות לאירוע באוטובוס עד 50 ק”מ, המחיר הממוצע יהיה כ 800 ₪ – 1,600 ₪. יש לציין, המחיר מתייחס להסעה הלוך חזור וללא עצירות ביניים. אם אתם צריכים הסעה למרחק גדול מ-50 ק”מ, השכרת אוטובוס לאירוע עד 100 ק”מ תעלה לכם כ-1,500 ₪ – 2,000 ₪, בממוצע. מעל 100 ק”מ, תשלמו מחירים של כ-1,800 ₪ ועד 3,800 ₪, בממוצע.

מחירי הסעות משתנים בהתאם לסוג הרכב, המרחק ועוד
כמו שאנחנו רואים, המחירים משתנים בהתאם למיקום של האירוע, אך גם בהתאם לסוג כלי הרכב שבו תשתמשו. אם למשל תצטרכו השכרת מיניבוס לאירועים, מחיר השכרת מיניבוס עד 50 ק”מ יהיה כ-600 ₪ – 1,200 ₪, בממוצע.

השכרת מיניבוסים לאירועים עד 100 ק”מ, תעלה לכם בממוצע 800 ₪ – 1,500 ₪. צריכים מרחקים גדולים יותר? מעל 100 ק”מ, השכרת המיניבוס תעלה לכם בין 1,500 ₪ ל-4,500 ₪, בממוצע. כשם שיש הסעות לאירועים עבור המוזמנים, יש גם שירות הסעות VIP לחתונות ואירועים.

הסעותVIP לאירועים, השכרת לימוזינות

אם אתם צריכים שירות הסעות VIP לאירוע, המחיר הממוצע ינוע בין הטווחים של כ-1,000 ₪ – 3,250 ₪. המחיר הזה מתייחס ל1-3 שעות בלבד בד”כ. צריכים השכרת לימוזינה לאירועים? השכרת לימוזינה לערב תעלה לכם בין 1,500 ₪ ל-3,000 ₪, בממוצע.
המחיר מתייחס בדרך כלל לשעה הראשונה של השכרת הלימוזינה. יש לציין, השירות של השכרת לימוזינה מתחלק למספר קטגוריות שונות. בעוד שתוכלו לשכור לימוזינה לבר מצווה ובת מצווה, יש גם שירות של השכרת לימוזינות לחתונות, השכרת לימוזינה לאירוע עסקי, לימוזינות עד 8 מטרים, לימוזינות עד 10 מטרים ועוד. כמו שאנחנו מבינים, ישנם לא מעט סוגים שונים של שירותי הסעה, מה שיצריך ממכם את הבדיקה המקדימה של חברת ההסעות.

כל הזכויות שמורות (C) 2020