הסעות ברכבי מעלון לנכים

חברת נתיבי שגב בע"מ הינה חברה בעלת מוניטין רחב בכל הקשור לתחום השינוע הבטיחותי של כל קהל יעד אשר עושה שימוש בשירותיה האדיבים והמקצועיים. החברה מעניקה מענה יעיל ובטיחותי עבור הסעות ברכבי מעלון לנכים, עבור הסעות תלמידים אל מוסדות החינוך, הסעות עובדים אל מקומות העבודה וכן מספקת מענה מצוין עבור טיולים מאורגים קצרי טווח ואורכי טווח באזור הצפון.
הסעות ברכבי מעלון לנכים מתבצעות על ידי צוות נהגים מקצועי, אדיב וקשוב בחברת נתיבי שגב אשר פעילה משנת 1985 בבעלות אזולאי שלמה ואחראית על בטחון לקוחותיה. המוניטין הרב שצברה החברה במשך כל שנות עבודתה, מאפשר לה לקיים מערך שוטף של פעילות הן עבור הסעות ברכבי מעלון לנכים והן עבור מגזרים נוספים.
ברשותה מגוון רחב מאד של כלי רכב למספר מגוון של לקוחות. מושבים מרופדים, איכות חדישה של אביזרים, כלי רכב שמורים ומתוחזקים היטב, מסופקים על פי מספר הנוסעים באוטובוס, מיניבוס, מיקרו מיניבוס וטרנזיט. כמו כן, מספקת חברת נתיבי שגב קו פעיל של מוניות עבור המגזר הרחב בכרמיאל, המונה 60 מוניות חדישות ונוחות לנסיעה אשר עומדות בתקני הבטיחות החמורים.
איכות שירות עבור המגזרים השונים
חברת נתיבי שגב מודעת לקושי הקיים בנוגע לנושא הסעות ברכבי מעלון לנכים. לכן שמה לעצמה כמטרה לספק את איכות השירות עבור מגזר זה. הסעות ברכבי מעלון לנכים המתבצעות על ידי החברה מותאמות עבור צרכי הסעות אלה ולכן כוללות את כל הדרוש בנוגע למכשור המיוחד עבור הקלה בשינוע בתחילה, בתום הנסיעה ובמהלכה.
צוות הנהגים של חברת נתיבי שגב לוקחים את האחריות המלאה לקיים הסעות ברכבי מעלון לנכים באווירה נוחה, נעימה ובטיחותית. צוות המשרד אמון על פרטי הנסיעה ומספק את כול המידע הדרוש עבור הלקוח באופן בהיר ויעיל, נהגי החברה אחראיים על ביצוע הנסיעה תוך כדי עמידה בלוח הזמנים המתבקש של הלקוח באופן חד משמעי. איכות השירות מקנה את איכות החיים הנדרשת בכל הכרוך לצורך הסעות ברכבי מעלון לנכים.
כל לקוח והצורך שלו
חברת נתיבי שגב מעניקה מגוון שירותי הסעה המעניקים מענה עבור לקוחות פרטיים וגופים ציבוריים. נכון לעכשיו היא מקיימת פעילות ענפה עם 98 מוסדות ומפעלים הודות לאיכות השירות והשמירה על תקני בטיחות באופן מדוקדק. לחברה קצין בטיחות אשר אמון על בדיקה של כל כלי הרכב. הסעות ברכבי מעלון לנכים מתבצעים אך ורק כאשר הרכב מאושר לנסיעה על ידיו.
החברה מספקת הסעות מאורגנות לטיולים עבור המגזרים השונים: תלמידים, וועדי עובדים, משפחות וכן מספקת הסעות ברכבי מעלון לנכים עבור טיולים ברחבי הצפון על ידי נהגים הבקיאים ברשת הכבישים המסועפת של הארץ ושל אזור הצפון בפרט. הסעות ברכבי מעלון לנכים מתאפשרות בזמינות גבוהה בחברה עקב הרכבים המותאמים ובשל הדרישה לרכבים המיועדים למגזר זה כדי לקיים טיולים ארוכי טווח וקצרי טווח.
כל נהג, ללא יוצא מהכלל, עבור כל כלי רכב, כולל הסעות ברכבי מעלון לנכים, מודע ומעודכן באופן מסודר ושוטף לגבי כללי הבטיחות עבור בטחון נוסעיו. כל רכב מצויד בתיק עזרה ראשונה וכל נהג עבר הכשרה המאפשרת לו ביצוע יעיל ומקצועי לאירועים כגון אלה. הרכבים מצוידים, בנוסף לכך, במערכת כיבוי אש וערכת מילוט עבור הגנת הלקוחות.
השכרת שירותי החברה מונעת את לקוחותיה מלהתמודד עם נהיגה מעייפת בדרכים חדשות וכן במצבים של פנייה לא נכונה ומעקבת. הנסיעה טיולים בצפון, במיוחד בשל כבישי העפר מרובים במהלך הטיולים, דרושים את הניסיון הרב המצוי אצל נהגי החברה. מיכל הדלק מלא, הרכב מוכן: אז קדימה לדרך!